Menu
Your Cart

DİJİTAL PAZARLAMA

Etkili bir  Dijital pazarlama   ile sizde potansiyel müşterilerinizi keşfet ister misiniz? 360 Derece Pazarlama ile müşterilerinizin sürekli yakınında olun. Dijital pazarlama uzmanı olarak hizmet verdiğimiz alanları inceleyebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.


Facebook Reklamları

Google Reklamları

İnstagram Reklamları

Youtube ReklamlarıGoogle Reklam Paketi (Bronz)
Yeni -40 %
Google Reklam Paketi SilverGoogle Reklam HizmetiHesap ve Kampanya KurulumAdwords & Analitics KurulumAnahtar Kelime PlanlamaNegatif Anahtar Kelime PlanlamaArama Ağı Reklam ÇalışmasıYeni Ziyaretçi KazanımıRE-MARKETİNG Yeniden PazarlamaRaporlama E-mail  DesteğiAylık Raporlama ve Öner..
1.500₺ 2.500₺
Google Reklam Paketi (Gold)
Yeni -33 %
Google Reklam Paketi SilverGoogle Reklam HizmetiHesap ve Kampanya KurulumAdwords & Analitics KurulumAnahtar Kelime PlanlamaNegatif Anahtar Kelime PlanlamaArama Ağı Reklam ÇalışmasıYeni Ziyaretçi KazanımıRE-MARKETİNG Yeniden PazarlamaMarka BilinirliğiMarka Bilnirliği ÇalışmasıOptimizasyonRap..
2.000₺ 3.000₺
Google Reklam Paketi (Silver)
Yeni -33 %
Google Reklam Paketi SilverGoogle Reklam HizmetiHesap ve Kampanya KurulumAdwords & Analitics KurulumAnahtar Kelime PlanlamaNegatif Anahtar Kelime PlanlamaArama Ağı Reklam ÇalışmasıYeni Ziyaretçi KazanımıRaporlama E-mail  DesteğiAylık Raporlama ve ÖneriSilver Paketini Sepete Ekle..
1.000₺ 1.500₺
Ürün Çekimi
Yeni -43 %
 Müşterinin ilk izlenimi kuşkusuz gördüğü fotoğraf karesi olacaktır. Web sitesi ve sosyal medya yönetimi için profesyonel ürün çekimleriyle işinize daha modern görünüm  katın! Belirlenen ürün çekimi fiyatı bir iş günü için 1 adet ürünün detaylı çekimini ve çekilen ..
850₺ 1.500₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)