Menu
Your Cart

YOUTUBE REKLAMLARI

Youtube  reklamları ile potansiyel müşterilerini keşfet!

Web sitenizi kurdunuz ürünleriniz ekledeniz ve şimdide potansiyel müşterilerinize hızlıca ulaşmak istiyorsunuz. Reklam yönetimi hizmetimiz ile belirlediğiniz reklam bütçesi ile  bir ay boyunca google youtube  üzerinde reklamlarınızı en iyi şeklide optimize ediyoruz. Unutmayalım ki hiç bir reklam  dahil  satış garantisi vermez. Ama iyi analiz ve stratejilerle bu durumu verimli hale getirebilir.Biz de sunmuş olduğumuz youtube reklam yönetimi hizmetinde;

  • Öncelikle sektörünüze göre belirlenen alanlarda reklam stratejileri oluştuyoruz.
  • Çıkılan reklamdan gelen müşterilerinizi dönüşüm sağlayacak hedefler belirliyoruz.
  • Sitenize gelmiş fakat alışveriş yapmadan çıkan müşterilerinize yeniden pazarlama ilkesiyle daha ön planda tutup satış odaklı çözümler üretiyoruz
  • Marka bilinirliğini arttıracak hedefler belirliyoruz.
  • Ay sonunda reklam raporlarınızı tarafınıza iletiyoruz.
Google Reklam Paketi (Bronz)
Yeni -40 %
Google Reklam Paketi SilverGoogle Reklam HizmetiHesap ve Kampanya KurulumAdwords & Analitics KurulumAnahtar Kelime PlanlamaNegatif Anahtar Kelime PlanlamaArama Ağı Reklam ÇalışmasıYeni Ziyaretçi KazanımıRE-MARKETİNG Yeniden PazarlamaRaporlama E-mail  DesteğiAylık Raporlama ve Öner..
1.500₺ 2.500₺
Google Reklam Paketi (Gold)
Yeni -33 %
Google Reklam Paketi SilverGoogle Reklam HizmetiHesap ve Kampanya KurulumAdwords & Analitics KurulumAnahtar Kelime PlanlamaNegatif Anahtar Kelime PlanlamaArama Ağı Reklam ÇalışmasıYeni Ziyaretçi KazanımıRE-MARKETİNG Yeniden PazarlamaMarka BilinirliğiMarka Bilnirliği ÇalışmasıOptimizasyonRap..
2.000₺ 3.000₺
Google Reklam Paketi (Silver)
Yeni -33 %
Google Reklam Paketi SilverGoogle Reklam HizmetiHesap ve Kampanya KurulumAdwords & Analitics KurulumAnahtar Kelime PlanlamaNegatif Anahtar Kelime PlanlamaArama Ağı Reklam ÇalışmasıYeni Ziyaretçi KazanımıRaporlama E-mail  DesteğiAylık Raporlama ve ÖneriSilver Paketini Sepete Ekle..
1.000₺ 1.500₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)